Minu ettevalmistus sünnituseks annab Sulle olulised tööriistad, kuidas sünnituse ajal luua positiivne keskkond ning maksimaalselt lõdvestuda. Lisaks sellele jagan ma Sinuga kõige uudsemat, teaduspõhist ning edasiviivat informatsiooni. Nii et kui sa oled valmistumas sünnituseks kodus, haiglas või Sind ootab ees keisrilõige, minu ettevalmistus võimaldab Sul kogeda sünnitust positiivse ning väestavana, andes Sulle võimaluse keskenduda ühenduse loomisele oma beebiga.  Ettevalmistuseks võid valida nii tervikliku paketi kui ka üksikud kohtumised- nii nagu Sulle kõige õigem tundub.

Sünnitus on üks kõige intiimsemaid kogemusi, mida oma elus oled läbimas. Sinu ettevalmistumise ajal olen ma Sinu jaoks hoidmas konfidentsiaalset ja turvalist ruumi, kus saad jagada oma mõtteid ja tundeid ning küsida kõiki küsimusi. Sünnituseks valmistumine toimub kokkulepitud tempos ning ajal. Iga kohtumine kestab 1,5 tundi ja osaleda võib nii koos partneriga kui ka üksi.  

Minu terviklik ettevalmistus sünnituseks koosneb kümnest kohtumisest, mille käigus töötame läbi lapsevanemaks saamise olulised teemad, mis puudutavad nii rasedust, sünnitust kui sünnitusjärgset aega.

Alates 2022 teen koostööd ettevõttega CARA Health.